Офіційний сервіс Renault Суворовський
alt
ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС RENAULT СУВОРОВСЬКИЙ


ГК "АВТОМАСТЕР" представляє провідну автомобільну групу компаній, загальною чисельністю персоналу понад 300 осіб і є лідером у сфері продажів і обслуговування автомобілів в Одесі і Одеській області.

Підприємства групи офіційно представляють відомі автомобільні марки, серед яких RENAULT.

alt


Вся наша діяльність побудована навколо та заради інтересів клієнта, ми хочемо дивувати та радувати ставленням і якістю послуг. Ми не стоїмо на місці та прагнемо розвиватись та відкривати нові горизонти!

Суворовський район міста Одеси стрімко розвивається та розбудовується. З'являються нові місця роботи та проживання, на жаль не змінюється лише одне - складна інфраструктура.

alt


Саме тому 11 вересня 2021 року ТОВ "АВТО ГРУП+", що входить до складу групи компаній "АВТОМАСТЕР", урочисто відкрили нову офіційну сервісну станцію Renault Суворовський на Чорноморського Козацтва, 159.

Новий та сучасний сервіс налічує 8 постів, серед яких:

  • два 5-тонних підйомника
  • три підйомника вантажопідйомністю 4,2 тонн
  • один 4-х стієчний підйомник вантажопідйомністю 6,5 тонн
  • два поста для електрика-діагноста та спеціаліста по додатковому обладнанню
  • сучасний 3D стенд розвал-сходження
  • стенд для шиномонтажу та балансування коліс
  • стенд для автоматичної заправки кондиціонерів
  • сучасний сканер Renault для комп’ютерної діагностики


А також склад оригінальних запасних частин та мастильних матеріалів Renault.

alt


Сервісне обслуговування в автоцентрі здійснюють провідні фахівці нашої компанії, які офіційно сертифіковані компанією ПрАТ"РЕНО УКРАЇНА". Обслуговуючи свій автомобіль у нас, ви можете бути впевнені у якості проведених робіт, адже ми надаємо гарантію на запасні частини та роботи із їх встановлення.

Запрошуємо вас обслуговувати свій автомобіль до нової офіційної сервісної станції Renault Суворовський, що знаходиться за адресою - Чорноморського Козацтва, 159. Вас завжди привітно зустрінуть, пригостять кавою або чаєм. А поки ви чекатимете свій автомобіль, можна провести час у зручній клієнтській зоні.

alt


ТОВ "АВТО ГРУП+" | ГК "АВТОМАСТЕР" Ваш офіційний представник RENAULT

Чекаємо на вас за адресою:

Чорноморського Козацтва, 159

(048) 785-88-88

renault.in.ua