НОВИЙ RENAULT EXPRESS

ПРОСТОРИЙ ТА УНІВЕРСАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ РОБОТИ ТА ДОЗВІЛЛЯ

alt
Компанія Renault в Україні починає приймати замовлення на новий Express.


Оснащений 5 повнорозмірними сидіннями та великим відділом для багажу, новий Express призначений для родин та власників бізнесу, аби відповідати всім необхідним потребам.

716-мм бічні двері та корисна довжина по підлозі 1189 мм (багажна зона за задніми сидіннями) – найбільші на ринку.

Оснащується мультимедійною системою Renault EASY LINK з 8-дюймовим екраном, а також новими системами допомоги водію.

Новий Express пропонує одне з найкращих співвідношень універсальності до ціни, не забуваючи і про якість, якою бренд Renault відомий на весь світ. Автомобіль відповідає всім індивідуальним та професійним потребам завдяки рекордному простору для вантажу. Новий Express можна використовувати для того, щоб дістатись до роботи, забрати дітей зі школи або навіть поїхати на відпочинок!

Компанія Renault в Україні відсьогодні приймає замовлення на новий Express.

alt
Просторий та універсальний автомобіль


Оснащений 5 повнорозмірними сидіннями та великим відділом для багажу, новий Express призначений для родин, власників бізнесу, щоб відповідати всім необхідним потребам (як робочим, так і побутовим).

5 важливих особливостей моделі

 • Найбільше багажне відділення на ринку - 800 л
 • Найширші зсувні бічні двері серед конкурентів - 716 мм
 • П’ять повнорозмірних сидінь і заднє сидіння, що складається (2/3–1/3) для перевезення речей всієї родини.
 • 8-дюймова мультимедійна система Easy Link з функцією реплікації смартфона, навігацією та безпровідним зарядним пристроєм
 • Дизельний двигун 1.5 dCi 95 к.с з 6-ступеневою коробкою передач і бензиновий двигун 1.6 SCe 110 к.с.
 • alt
  Найбільший багажник на ринку


  Новий Express може похизуватись найбільшим відділенням для перевезення речей - своїм багажником на 800 л. Але об’єм може збільшитись до 3000 л зі складеними сидіннями без полички.

  Найкращий показник відкриття бічних дверей


  Завдяки надзвичайно широким дверям, вхід та завантаження стали ще легшими.

  716-міліметрові бічні двері та корисна довжина по підлозі 1189 мм (багажна зона за задніми сидіннями) – найбільші на ринку.

  Багато місця для речей саме там, де потрібно


  Відділення для речей об’ємом 54 л дозволяє зберігати в салоні все, що потрібно водіям та пасажирам. Поїздка значно полегшиться завдяки сімнадцяти різним відділенням для зберігання речей.

  Технологічне оснащення


  Новий Express пропонує три пропозиції мультимедійного оснащення: Radio Connect R & Go, а також мультимедійну систему Renault EASY LINK (з 8-дюймовим сенсорним екраном і реплікацією смартфону).

  Також можна встановити бездротову зарядку для смартфона, до трьох USB-роз'ємів і до чотирьох розеток 12В, одна з яких – у багажному відділі.

   

  Бензиновий та дизельний двигуни на вибір


  Новий Express може бути оснащений бензиновим двигуном 1.6 TCe 110 к.с (з 5-ступеневою механічною коробкою передач) або дизельним двигуном 1.5 dCi 95 к.с (з 6-ступеневою механічною коробкою передач).

  Новий Express виробляється на заводі Renault у Танжері (Марокко).

  Старт продажів в Україні запланований на червень 2021 року.

   

   

  Про компанію Renault


  Renault, історичний автомобільний бренд та лідер електромобілів у Європі, завжди розробляв інноваційні транспортні засоби. Зі стратегічним планом «Ренолюція» Renault розпочав амбітну трансформацію, що створює цінності, рухаючись до більш конкурентоспроможного, збалансованого та електрифікованого асортименту. Амбіція бренду полягає у втіленні сучасності та інновацій у технологіях, енергетиці та послугах мобільності в автомобільній промисловості та за її межами.