Ласкаво просимо до нашого сайту
 • SANDERO
  Мобільним бути легко
  Модель недоступна для замовлення в Україні
  прайс-лист
  RENAULT Sandero
  RENAULT Sandero
  RENAULT Sandero
Дизайн
Дозвольте собі сучасний та привабливий міський автомобіль

Прикрасьте сірі будні з Renault Sandero! Компактний, проте вмісткий хетчбек повністю виправдає ваші очікування! Будь-які щоденні виклики бурхливого та динамічного життя йому під силу завдяки надзвичайній комфортності та маневреності. Він точно стане ваше новим, стильним аксесуаром!

Пропозиції

Коли як не зараз?

Заощаджуйте 30 000 грн за кредитною програмою «Renault Бонус»!
Renault SANDERO зі знижкою 30 000 грн.

 • Економія при оформленні авто (пенсійний фонд, платіж КАСКО)
 • Ставка у гривні не змінюється протягом періоду кредитування
 • Максимальний строк кредитування для фізичної особи – 5 років
 • Перший внесок - від 30% до 50% від вартості автомобіля
 • Відсутність щомісячних комісій

 

Програма діє в областях: Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області та місті Київ. В інших областях можливі обмеження. Усі деталі дізнавайтеся у дилера:

Оснащення
Все, що вам може знадобитись!

Новий Renault Sandero - дійсно кращий у своєму класі. Переконайтесь у цьому, оцінивши його оснащення!

Круїз-контроль та обмежувач швидкості
Круїз-контроль та обмежувач швидкості
Усе під контролем кілометр за кілометром. Задайте свої правила швидкості. Завдяки системі обмеження швидкості ви зможете бережливо та без зайвої уваги до приборної панелі підкорювати будь-які дороги, до того ж, з економією пального. А система круїз-контролю дозволить не втомлюватись від перемикання передач навіть у дальніх подорожах, завдяки автоматичній підтримці заданої вами швидкості!
Підігрів передніх сидінь
Підігрів передніх сидінь
Навіть зимою не позбавляйте себе комфорту та домашнього тепла завдяки функції підігріву сидінь. За лічені хвилини ви відчуєте себе затишно у салоні, хоч за вікном і люті морози!
Системи курсової стійкості (ESP) та допомоги при старті на підйомі (HSA)
Системи курсової стійкості (ESP) та допомоги при старті на підйомі (HSA)
Технології на сторожі безпеки! Незалежно від версії та ціни, ви отримуєте повний контроль над ситуацією на дорозі, і ваш Sandero вам у цьому допоможе. При зрушенні на підйомі ви будете впевнені, що авто не відкотиться униз, а під час руху система курсової стійкості вживатиме превентивні заходи задля вашої безпеки.
Системи допомоги при гальмуванні
Системи допомоги при гальмуванні
Складні погодні умови тепер не перешкодять вашим подорожам. Sandero швидко зреагує при різкому натисканні на педаль гальм, та дозволить екстрено і безпечно зупинитися перед перешкодою без зниження стійкості та керованості авто.
Безпека

Безпека дітей
Безпека дітей
Найменшим пасажирам - максимум безпеки. Завдяки кріпленню для дитячих крісел ISOFIX, системі блокування дверей та вікон ви будете певні, що малеча завжди захищена та під контролем!
Подушки безпеки
Подушки безпеки
Будьте захищені у будь-якій ситуації на дорозі завдяки регульованим підголівникам, подушкам безпеки та триточковим ременям для всіх пасажирів у відповідності до європейських стандартів безпеки!